Wieści z Wrocławia

Wieści z Wrocławia

W minioną sobotę Wrocławska Wspólnota Świeckich Uczniów Krzyża spotkała się w Brzegu, aby podziękować Bogu za Bartka, Kasię i Darka, za ich 4-letnią służbę w tzw. Radzie Wspólnoty. Wiele dobra wydarzyło się dzięki nim: przeprowadzili Wspólnotę przez duże zmiany, towarzyszyli, dbali, byli zawsze na posterunku. Z ogromną wdzięcznością o nich myślimy.

Koniec kadencji wiąże się oczywiście z wyborem nowej Rady, co też się wydarzyło. Wspólnota obdarzyła zaufaniem Aldonę, Michała i Krzysztofa. Bogu niech będą dzięki za wszystko, a nową Radę ogarniamy modlitwą. Alleluja!

S. Nina