Relacja i świadectwa ➡️ po spotkaniu dla kobiet ➡️ w Kościelisku

Relacja i świadectwa ➡️ po spotkaniu dla kobiet ➡️ w Kościelisku

🔹️W dniach 24-26 kwietnia odbył się kolejny Weekend dla Kobiet w Kościelisku. Uczestniczyło dziewiętnaście kobiet w różnym wieku i z różnych stron Polski. Temat tego spotkania brzmiał: IDĄC Z MARYJĄ.

🔹️Był to czas poznawanie Maryi, oddanie się Jej i decyzja, by Ją naśladować.

🔹️Świadectwa uczestniczek:

Dziękuję za wspaniały weekend, za przybliżenie Maryi. Wcześniej nie była mi tak bliska i rzadko się do niej zwracałam. Teraz ją widzę jako Matkę, która prowadzi nas do Jezusa. Doświadczenie tego weekendu, konferencje Siostry, modlitwa słowem, a także dzielenie się świadectwem z uczestniczkami bardzo mnie umocniło i wzmocniło mają wiarę. Katarina „”Dziękuję za wspaniały weekend, za przybliżenie Maryi. Wcześniej nie była mi tak bliska i rzadko się do niej zwracałam. Teraz ją widzę jako Matkę, która prowadzi nas do Jezusa. Doświadczenie tego weekendu, konferencje Siostry, modlitwa słowem, a także dzielenie się świadectwem z uczestniczkami bardzo mnie umocniło i wzmocniło mają wiarę. Katarina

Dzięki modlitwie poczułam, że zostałam zaproszona do głębszej relacji z Maryją, wcześniej jej nie miałam. Uzmysłowiłam sobie, że Jezus podarował mi Mamę, z którą chcę być blisko i chcę ją naśladować. Tylko muszę zrobić ten pierwszy krok i pierwszym krokiem był ten wyjazd. Bóg zapłać! ❤️Wiktoria

Chciałabym w dwóch zdaniach, ale to jest niemożliwe… 😊 z serca dziękuję, za weekend! Służba sióstr, dobroć, radość i miłość w Waszych oczach, to wszystko jest piękne, i warto tego dotykać❤️ Dziękuję, za świadectwo P. Malwiny. Dla mnie było ono bardzo mocno ważne. Matka Boża powołuje ludzi, daje łaski i zbierane są później owoce. Różaniec odmawiany z dziećmi to jest dla mnie cudowna rzecz, ten punkt programu u sióstr był przepiękny! Matka Boża Fatimska i te tajemnice ♥️Sama ukochałam całym sercem Medugorje, i wiem jakie rzeczy się dzieją, kiedy jadą nowe osoby. Matka Boża zaprasza wszystkich, a kto odpowie, ten można powiedzieć wygrany. Takie świadectwa bardzo budują, uważam, że to bardzo dobra droga, taki gość podczas weekendu! Piękny czas!!!! ♥️♥️♥️ Dziękuję! Anna