Czmoniec. Sesja mamy z córką 8-12 I.
Początek: 8 kwietnia 2021
< >
Skrzatusz. Rekolekcje z modlitwą o przebaczenie, „ Miłosierne Serce Boga”
Początek: 9 kwietnia 2021
< >
Szczecin. Sobota z Maryją - Na drogach kobiecości 19+
Początek: 9 kwietnia 2021
< >
Czmoniec. Skupienie dla rodzin
Początek: 15 kwietnia 2021
< >
Młodzież w kościele Skrzatusz. Młodzieżowa Sobota z Maryją "Owoce"
Początek: 16 kwietnia 2021
< >
Poznań. Sobota z Jezusem
Początek: 17 kwietnia 2021
< >
Warszawa. Modlitwa uwielbienia
Początek: 17 kwietnia 2021
< >
Skrzatusz. Młodzieżowe Zatrzymanie nad Słowem
Początek: 22 kwietnia 2021
< >

DROGA ŚWIATŁA. STACJA IX
DROGA ŚWIATŁA. STACJA IX

ZMARTWYCHWSTAŁY PAN SPOTYKA UCZNIÓW NAD JEZIOREM GALILEJSKIM Piotr oraz uczniowie, którzy z nim byli, idą łowić ryby – rozpoczynają realizację...

DROGA ŚWIATŁA. STACJA VIII
DROGA ŚWIATŁA. STACJA VIII

ZMARTWYCHWSTAŁY PAN UMACNIA WIARĘ TOMASZA Tomaszowi – nieobecnemu w Wieczerniku, gdy Zmartwychwstały Jezus przyszedł do Apostołów, pokazał im ręce i...

DROGA ŚWIATŁA. STACJA VII
DROGA ŚWIATŁA. STACJA VII

ZMARTWYCHWSTAŁY PAN PRZEKAZUJE UCZNIOM WŁADZĘ ODPUSZCZANIA GRZECHÓW „<<Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam>>. Po tych...

DROGA ŚWIATŁA. STACJA VI
DROGA ŚWIATŁA. STACJA VI

ZMARTWYCHWSTAŁY PAN UKAZUJE SIĘ APOSTOŁOM „Jezus stanął pośrodku i rzekł do nich: <<Pokój wam!>>. A to powiedziawszy pokazał im ręce...

Po tym poznaliśmy miłość, że On oddał za nas życie swoje. My także winniśmy oddać życie za braci (1 J 3,16).

Duchowość naszej Wspólnoty wypływa z kontemplacji Mistrza, który z miłości wydał się Ojcu dla zbawienia każdego człowieka.
Krzyż Jezusa jest dla nas mocą w stałym przezwyciężaniu siebie i nadzieją, że tak jak po męce nastąpiło zmartwychwstanie, tak i nasze trudy zaowocują szczęściem wiecznym dla nas samych i dla tych, za których w łączności z Ofiarą Jezusa składamy siebie Ojcu.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA

SZCZECIN

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Czwartki po Mszy Św.

od godz. 7.00 do godz.17.30

YT: WROCŁAW

RÓŻANIEC Z UCZENNICAMI KRZYŻA

Codziennie

od godziny 20.30

SKRZATUSZ

MŁODZIEŻOWE PIĄTKI

BIBLIJNE

Każdy Piątek

od godz. 19.00

WESPRZYJ BUDOWĘ DOMU

 

Prowadząc działalność duszpasterską, nasza Wspólnota zauważyła potrzebę powstania domu, który byłby przyjaznym miejscem pomocy i wspierania rodzin. Temu dziełu, we współpracy ze świeckimi, poświęcamy się w Czmońcu już od 1998 roku.

Budowa domu rekolekcyjnego rozpoczęła się w 2008 roku i została podzielona na dwa etapy. W pierwszym powstało jedno, ukończone już skrzydło budynku, w którym aktualnie możemy przyjąć do 22 gości. W ramach naszej misji organizujemy spotkania dla małżeństw, rodzin, kobiet, mężczyzn, matek z córkami, ojców z córkami i synami, młodzieży, teściowych. Każde z tych spotkań cieszy się dużym zainteresowaniem i nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich zgłaszających się osób. W ciągu ostatnich 5 lat w formacji duchowej w naszym domu uczestniczyło ponad 10 000 osób: dzieci, młodzieży i rodzin.

 

W 2015 roku rozpoczęła się budowa pozostałej części domu. Po jej zakończeniu jednorazowo będziemy mogły przyjąć do 50 osób.

MODLIMY SIĘ W TWOICH INTENCJACH

Jezu, Zbawicielu nasz, przyjmij każdą chwilę mojego życia, każde uderzenie mojego serca, aż po to ostatnie na tej ziemi za tych, którzy od Ciebie są daleko. Każdą moją radością i każdym cierpieniem, każdą pociechą i każdą ciemnością mojej duszy, moją codzienną pracą i odpoczynkiem chcę wołać: Panie, ratuj braci.

s. Christiana Mickiewicz, Założycielka Sióstr Uczennic Krzyża

Jeśli chcesz, aby ktoś pomodlił się w Twoich intencjach, prześlij ją nam. Nasza Wspólnota dołączy Twoją intencję do swoich.